Reklamacje, wymiana, zwrot

Wymiana towaru

Aby wymienić towar w naszym sklepie postępuj zgodnie z instrukcją zwrotu. Jeżeli zamówiony przez Ciebie produkt okazał się na przykład za mały, odeślij go do nas razem z formularzem zwrotu i po prostu złóż nowe zamówienie.

 

Zwrot Towaru

W przeciągu 14 dni od zakupu masz pełne prawo odstąpić o umowy i zwrócić nam zakupiony produkt.

1. Wypełnij formularz, który został dołączony do przesyłki i wyślij go wraz z butami do nas (jeśli zgubiłaś/eś formularz pobierz go na stronie www.b-bizu.com

2. Wyślij paczkę na adres

Zwrot B.Biżu Katarzyna Skwarska 

ul. Warszawska 55

06-400 Ciechanów 

Pamiętaj żeby dołączyć do paczki podpisany formularz zwrotu.
Niepodpisane dokumenty nie będą uznane. Nie zapomnij podpisać formularza zwrotu.
Zwrot wpłaty zostanie dokonany w ciągu 14dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu , za pośrednictwem przelewu bankowego.
Nie przyjmujemy przesyłek „za pobraniem” (przesyłka zwrotna musi być z góry opłacona przez Państwa) oraz nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami.
Zwracany towar powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony(pudełko proszę zapakować w papier a dopiero następnie skleić taśmą).

Formularz zwrotu

 

Reklamacje

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru: Wypełnij formularz, który został dołączony do przesyłki i wyślij go wraz z produktem do nas (jeśli zgubiłaś/eś formularz – jest dostępny do pobrania na naszej stronie www.b-bizu.com w zakładce formularze do pobrania

1. Wyślij towar na adres:

Reklamacja 

BUTIK B-Biżu Katarzyna Skwarska 
06-400 Ciechanów 

UL. Warszawska 55

Uwaga!

Pamiętaj żeby dołączyć do paczki podpisany formularz reklamacji i dowód zakupu. Niepodpisane dokumenty nie będą uznane. Nie zapomnij podpisać formularza reklamacji.
Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami.
Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (pudełko proszę zapakować w papier, a dopiero następnie skleić taśmą).
Polecamy odesłać towar paczką ekonomiczną z Poczty Polskiej.

W przypadku uwzględnionej reklamacji zwrócimy Ci wszelkie poniesione przez Ciebie koszty lub wymienimy towar na nowy. Ustosunkujemy się do każdego żądania nie później niż w terminie 14 dni.

Formularz reklamacyjny